071 589 0988
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Een nieuwe website!

Een nieuwe website!

5 juni 2018 | Nieuws

In navolging van de nieuwe huisstijl van onze school is er nu ook een nieuwe website. Met veel informatie voor ouders die interesse hebben in De Schakel als school voor hun kind. Voor alle communicatie met ouders van kinderen op onze school maken we gebruik van het platform Schoudercom. Inloggen kan via de knop ‘Ouderportaal‘ bovenaan de pagina.

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Pin It on Pinterest

Share This